REFERANSLARIMIZ
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar23.415023.5088
Euro25.214625.3156
Takvim
Videolar
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret82623

İNŞAAT


İNŞAAT

Yatırımcıların hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirlemek. Hem yatırımcı hem de geliştirici olarak gayrimenkul yatırımına bakış açısını gösteren projeler  hedefine ulaşmak için gerek duyduğu varlık yaratma, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri planlamak. Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi diğer hizmetler ise, genel olarak, alanlarında en iyiler arasından seçilen yetkin ekipler tarafından hayata geçirilmesini sağlamak.

 projelerini bugüne göre değil, geleceğe göre biçimlendirilmesi, Sadece yükselen değil, yükselme potansiyeli olan bölgeleri en iyi ve en verimli biçimde değerlendirilmesi, Mekanın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alarak, bölgeye en uygun mimariyi ve projeyi üretimini sağlamak.

Yalnızca konut yapmak değil, değer yaratmak, nitelikli olduğu kadar yatırım değerini de kaybetmeyecek tersine her gün artıracak projeler üretimine, katkı sağlamaktır.

1 - Şirketin amacı, yurt içinde ve yurt dışında; her türlü bina ve yapı işleri ile makine, tesisat ve teçhizat işlerini yapmak, taahhüt işleri üstlenmek, bu işlerle ilgili danışmanlık, kontrollük ve uygulama sorumluluğu üstlenmek, gayrimenkul yatırım ve geliştirme işlerinde bizzat yatırımcılık veya yatırım danışmanlığı yapmak, bu tür yatırımlara yönelik proje ve fizibilite hazırlamaktır.

2 - Dış alım ve satış işleri ile yurt içinde ve yurt dışında satış, dağıtım, pazarlama ve benzeri ticari iş organizasyonlar gerçekleştirir. Satış mağazaları açar, bayilik kurar, mümessillik, temsilcilik ve komisyonculuk yapar, ihalelere girer, taahhütler üstlenir.

3 - Yurt içinde veya yurt dışından kısa, orta ve uzun vadeli her türlü kredi temin eder istikrazda bulunur, leasıng, faktoring anlaşmaları yapar, üçüncü kişilerin borçlarına kefalet edebilir