REFERANSLARIMIZ
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Takvim
Videolar
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret92884

Hakkımızda

      HAKKIMIZDA                   
        BBİFS ;İmalat, Tekstil, Enerji, Madencilik, Gıda, Turizm, Eğitim ve Sağlık gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalar; Yatırım Teşvik ve İhracat Danışmanlığı, Marka Tescili ve Patent Danışmanlığı, AR-GE Danışmanlığı, Eğitim ve Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı konularında yıllardan beri hizmet vermektedir. 
         Firmamız; Hazine Müsteşarlığı, Dış Ticaret Müsteşarlığı, TÜBİTAK, Turizm Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Çevre ve Orman Bakanlığı vb. tüm kamu kuruluşlarındaki Teşvik Belgesi, Dahilde ve Hariçte İşleme Belgeleri, Turizm İşletme ve Yatırım Belgesi, Yabancı Personel Çalışma İzinleri, İhraç ve İthal İzinleri, Kontrol ve Uygunluk Belgeleri, Garanti Belgesi ve Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, TSE/TSEK Belgeleri ve benzeri daha birçok hizmetleri yürürlükteki mevzuatlara uygun şekilde titizlikle yerine getirmektedir.
          Marka ve Patent Danışmanlığı alanında, her türlü marka ve patent başvurularınızın yapılması ve belgelendirilmesi, süresi sona eren belgelerinizin yenilenmesi, adres, ünvan, nev'i değişikliği, marka devri ve birleşmesi, Coğrafi İşaret ve Endüstriyel Tasarım başvuruları vb. konulardaki hizmetleri Türk Patent Enstitüsü'nce yetkilendirilmiş marka ve patent vekilleri aracılığıyla sürdürmektedir. Ayrıca Türkiye genelinde yeni kurulmakta olan Kalkınma Ajansları tarafından hibe şeklinde sağlanacak mali destekler ile Avrupa Birliği (AB) ve Dünya Bankası fonlarından yararlanacak projelerin geliştirilmesi, formatına uygun fizibilite raporlarının ve iş planlarının hazırlanması faaliyetlerini de akademik kariyere sahip uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.
          BBİFS tecrübe ve bilginin yanı sıra müşterileri ile güven esasına dayalı işbirliği, hatasız ve süratli iş yapma özelliği ile tanınmaktadır. Kurucusu Mali Müşavir Burhanettin Baltacıoğlu,20 yıllık Mali Müşavirlik alanında edinmiş olduğu bilgi ve tecrübesinin yanı sıra sektördeki ve mevzuattaki yenilikleri yakından takip etmekte ve deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.
VİZYUNUMUZ
Alanlarında  uzmanlaşmış kişisel kaprislerinden uzak  insan kazanmanın para kazanmaktan daha önemli olduğu inancına sahip bir grup şirketidir.
Grubumuz; uzun süre yurt dışında ve içinde bankacılık, finans, dış ticaret, tıransit ticaret, sağlık, gıda, tekstil, turizim, inşaat işleri, mali müşavirlik, dış ticaret hukuku, planlama ve yönetim gibi alanlarda uzmanlaşmış ortaklardan oluşmaktadır.
MİSYONUMUZ
Çağımızda en önemli şeyin; doğru bilgiye en hızlı ve daha az maliyetle ulaşmak  olduğu bilinciyle  hızlı balığın buyük balığı yuttuğu  rekabet şartlarının değiştiği  ortamda  müşterilerimize  az maliyetle  hızlı bilgiyi sunmaktır